Ciekawostki

JAVART Platynowym Sponsorem konferencji Javarsovia 2010

26 czerwca w Warszawie odbędzie się Javarsovia 2010 – konferencja organizowana przez Warszawską Grupę Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG). Javarsovia jest jedną z trzech największych w Polsce i zarazem największą w Europie Środkowo-Wschodniej bezpłatną konferencją dedykowaną specjalistom Java. Głównym – platynowym partnerem i sponsorem tego wydarzenia została firma JAVART.

Javarsovia 2010 odbędzie się w sobotę 26 czerwca, w Centrum Konferencyjno-Kongresowym przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie. To ważne wydarzenie w społeczności Java organizowane jest już od czterech lat. Organizatorem Javarsovii jest Warszawa Java User Group (WJUG). Firma JAVART, podobnie jak w zeszłym roku, została Platynowym Sponsorem konferencji. W grupie sponsorów znajdują się również takie firmy, jak Google, Microsoft czy Adobe.

– Uważamy, że Javarsovia jest jedną z najciekawszych inicjatyw w świecie JAVA w skali wykraczającej poza Polskę. JAVART, będąc prekursorem zastosowań JAVA w rozwiązaniach korporacyjnych i koncentrując się na kompetencjach technologicznych, jest naturalnym partnerem tej konferencji. – powiedział Paweł Cybulski, wiceprezes zarządu JAVART Sp. z o.o.

Udział w Javarsovii 2010 jest całkowicie bezpłatny. Obowiązuje rejestracja na stronie konferencji. Spis prezentacji zaplanowanych na 26 czerwca jest już dostępny na stronie konferencji www.javarsovia.pl.

###
Warszawa Java User Group (WarszawaJUG) jest grupą sympatyków i użytkowników technologii JAVA, powstałą w ramach ogólnoświatowej społeczności Java User Group. Głównym celem działalności jest popularyzacja języka Java, związanych z nim technologii oraz nowoczesnych standardów tworzenia systemów informatycznych. Warszawska Java User Group powstała w 2007 roku. Nieprzerwanie od początku istnienia aktywnie wspiera warszawskie środowisko pasjonatów JAVY, organizując cykliczne spotkania, debaty oraz coroczną konferencję Javarsovia. Więcej informacji: http://warszawa.jug.pl/

###
JAVART powstał w 2000 roku i jest specjalistą w tworzeniu rozwiązań wspierających obsługę klienta i automatyzacji procesów biznesowych w obszarach: CRM, Contact Center, e-commerce. Klientami firmy są największe polskie przedsiębiorstwa telekomunikacyjne oraz instytucje finansowe. JAVART zapewnia klientom bezpieczeństwo dzięki rozwiązaniom, które łączą zrozumienie potrzeb biznesowych z nowoczesnymi standardami architektonicznymi, technologicznymi oraz ergonomii użytkownika.
Więcej informacji na www.javart.com.pl.

hastagi na stronie:

#vprozone com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy