Ciekawostki

Revo K2 – aluminiowa wieża pełna muzyki

W połowie października br. firma Signo Distribution Polska wprowadzi na rynek nowe radio internetowe K2 renomowanej marki Revo: Urządzenie posiada tuner FM, cyfrowe radio DAB

W połowie października br. firma Signo Distribution Polska wprowadzi na rynek nowe radio internetowe K2 renomowanej marki Revo: Urządzenie posiada tuner FM, cyfrowe radio DAB i DAB+ (dostępne m.in. dla odbiorców w Warszawie), odtwarza strumieniowe radio internetowe oraz utwory z Last.fm. Ponadto po podłączeniu iPoda, iPhone’a lub i Pada można bezprzewodowo odtwarzać muzykę z dysku komputera. Cztery neodymowe przetworniki audio wspomagane dwoma wzmacniaczami klasy D dysponują łączną mocą 40W. Revo K2 o rozmiarach 33 cm x 10 cm x 10 cm wytwarza 360-pole dźwiękowe.

Cyfrowy procesor dźwięku (DSP) wywołuje wrażenie obcowania ze znacznie większym urządzeniem, niż jest to w rzeczywistości. Dodatkowym atutem urządzenia jest jego atrakcyjny wygląd. Uwagę przyciągają: dyskretny wyświetlacz OLED (niewidoczny do momentu podświetlenia), obudowa z anodyzowanego aluminium oraz czarne, gumowe elementy wykończenia.

K2 wyposażono w wysuwaną zautomatyzowaną stację dokującą do iPhone’a, iPoda i Pada, która umożliwia odtwarzanie muzyki oraz ładowanie baterii urządzeń.

Z pewnością aplikacje zdalnego sterowania do systemu iOS oraz zgodność z DLNA warta są wydania 399 EUR (cena detaliczna brutto urządzenia w Polsce). Na K2 można już składać zamówienia u wyłącznego dystrybutora REVO w Polsce: Signo Distribution Polska Sp. o.o. , Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży detalicznej od 20 października, a aplikacje Revo Radio Control dostępne będą w sklepie iTunes w tym samym czasie.

Signo Distribution Polska jest wyłącznym przedstawicielem marki Revo w Polsce.

O firmie:
Signo Distribution Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy SIGNO, dystrybutora odtwarzaczy sieciowych oraz urządzeń storage, zajmująca się wyłącznie sprzedażą hurtową. Signo Distribution jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę marek REVO, Drobo, firmy Data Robotics oraz Woxter. W ofercie posiada również urządzenia firm Dvico, Onnto i Cideko.

Źródło: Signo Distribution Polska

http://www.4press.pl/index.php?p=12280

A to już wiesz?  Dogoterapia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy