Ciekawostki

ClearOne przejmuje MagicBox

ClearOne, firma działająca w branży rozrywkowej i komunikacyjnej przejęła firmę MagicBox, specjalizującą się w Digital Signage. Posunięcie to jest częścią szerszej strategii, zakładającej wykorzystanie możliwości,

ClearOne, firma działająca w branży rozrywkowej i komunikacyjnej przejęła firmę MagicBox, specjalizującą się w Digital Signage. Posunięcie to jest częścią szerszej strategii, zakładającej wykorzystanie możliwości, jakie stwarzają rynki rozwijające się w zakresie audio-video, technologii informacyjnej, ujednoliconej komunikacji oraz Digital Signage dla korporacji oraz profesjonalnych zastosowań multimedialnych.

Zee Hakimoglu, prezes ClearOne twierdzi, że połączenie wiedzy obu firm zapewni rynkowi jedyne, kompletne rozwiązanie do zarządzania kontentem oraz streamingiem IP.

MagicBox zajmuje się projektowaniem, oraz rozwojem rozwiązań sprzętowych i softwarowych do dostarczania treści cyfrowych i informacji na cyfrowe wyświetlacze. Hakimoglu powiedział, że platforma DS firmy MagicBox oraz oprogramowanie do integracji baz danych doskonale uzupełnia systemy ClearOne StreamNet.

Źródło: Digital Sigange Today
http://www.4press.pl/index.php?p=12274

A to już wiesz?  Kradzież w podróży – co robić?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy