Codzienny Wiadomości Branżowe

Rozmawiamy o turystyce. Ruszył blog Qtravel.pl

Analizy i raporty z rynku turystycznego, nowości ofertowe, a także ważne i ciekawe informacje dla podróżujących – to wszystko znaleźć można na blogu wyszukiwarki ofert turystycznych Qtravel.pl. Blog Qtravel.pl od tygodnia

Analizy i raporty z rynku turystycznego, nowości ofertowe, a także ważne i ciekawe informacje dla podróżujących – to wszystko znaleźć można na blogu wyszukiwarki ofert turystycznych Qtravel.pl. Blog Qtravel.pl od tygodnia dostępny jest w sieci.

- W internecie nie brakuje miejsc, w których poczytać można o podróżowaniu – mówi Tomasz Kolaszyński, prezes zarządu Qtravel.pl. - Chcemy jednak, by nasz blog stał się miejscem, w którym prowadzona będzie merytoryczna dyskusja na temat branży turystycznej w naszym kraju. Takich stron dotąd brakowało.

 

Blog Qtravel.pl ma stanowić cenne źródło informacji dla biur agencyjnych. Agenci znajdą tu informacje o nowych funkcjonalnościach i narzędziach oferowanych przez wyszukiwarkę Qtravel.pl. To także doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń. - Zapraszamy wszystkich przedstawicieli branży turystycznej do włączenia się w tworzenie naszego bloga – dodaje Tomasz Kolaszyński. Blog ma pokazywać jak zmienia się polski rynek turystyczny i dostępna na rynku oferta oraz jak kształtują się trendy w turystyce światowej.

 

Poza branżowymi analizami i raportami z rynku nie zabraknie tu także treści skierowanych do turystów. Na blogu Qtravel.pl znajdą oni informacje dotyczące nowości ofertowych, ciekawe propozycje wyjazdów, a także zabawne i zaskakujące zestawienia TOP10 - najciekawszych wycieczek, czy miejsc, które warto odwiedzić.

A to już wiesz?  Konkurs Blog Qtravel.pl: Plan na jesienny citybreak!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy