Codzienny Wiadomości Branżowe

Animacje w Rainbow Tours

Już od połowy czerwca w 20 hotelach w basenie Morza Śródziemnego rozpoczynają działalność wakacyjne kluby Rainbow Tours. W Figloklubach będą prowadzone animacje w języku polskim zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Z myślą o rodzinach z dziećmi Rainbow Tours zaprasza do swoich 20 klubów wakacyjnych rozsianych w basenie Morza Śródziemnego działających pod nazwą FIGLOKLUBY.  Biorące udział w programie hotele maja nie tylko doskonałą lokalizację, ale też oferują animacje prowadzone przez najbardziej doświadczony zespół w Polsce. FIGLOKLUBY działają w hotelach od połowy czerwca do połowy września sześć dni w tygodniu. Animacje podzielone są na trzy bloki zajęciowe: poranny, popołudniowy i wieczorny. Przedział wiekowy uczestników zabaw to: 4-12 lat. W przypadku dzieci młodszych istnieje możliwość uczestniczenia w zajęciach pod okiem rodzica.  W tym sezonie również będą  dni tematyczne takie jak, dzień pirata, dzień kosmonauty. FIGLOKLUBY rozwijają dziecięce pasje oraz kreatywność i umiejętności. Dzieci poznają kulturę i obyczaje danego kraju oraz uczą się podstawowych słów. Wieczorne animacje to idealna okazja do nauki tańca, uczestnictwa w pokazach magików oraz wielu ciekawych konkursach.

Touroperator zapewnia, że w nadchodzącym sezonie również dorośli nie będą się nudzić. Dla nich została znacznie rozbudowana ilość klubów LET’S HOLIDAY z planowanych trzech do 20. Obie idee, czyli FIGLOKLUBY i LET’S HOLIDAY będą działały w  tych samych hotelach. Program dla dorosłych stawia na zajęcia sportowe, rekreacyjne oraz integracyjne. W każdym z hoteli będzie pracował przeszkolony Tropiciel Atrakcji – absolwent Akademii Rainbow Tours, który jednocześnie jest ekspertem w zakresie projektowania aktywności dla dzieci i dorosłych. Tropiciel zadba o doskonałe samopoczucie, opowie o przysmakach lokalnej kuchni, okolicy albo zorganizuje wyjście do nocnego klubu. Jest kimś w rodzaju przewodnika i organizatora w jednym. Na fanów sportu czeka wiele wakacyjnych gier: siatkówka plażowa, piłka wodna albo ćwiczenia fitness.

-Wszystkich tych, którzy wybierają się do któregoś z naszych wakacyjnych klubów zapraszamy do odwiedzenia portalu FIGLOKLUBY.PL. Stworzyliśmy go, ponieważ chcieliśmy wyjść naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu Figloklubami oraz naszą maskotką małpką Figlo - mówi Emilia Bratkowska, dyrektor produktu i marketingu w Rainbow Tours. W ubiegłym sezonie z naszej oferty figloklubowej skorzystało prawie pięć tysięcy dzieci. W tym roku spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania.

Lista miejsc w których można spotkać małpkę Figlo:

Bułgaria-Albena – “Orchidea”

Egipt – Sharm el Sheikh – “Sultan Gardens”

Grecja - Kos  -„ Eurovillage Achilleas”

Grecja - Rodos – „Ialyssos Bay”

Grecja – Zakynthos – “Anastasia”

Grecja – Kreta – “Kiani Beach”

Grecja – Riwiera Olimpijska – „Poseidon Palace”

Grecja – Chalkidiki – „Chrousso Village”

Grecja – Peloponez – „Kinetta Beach Resort & SPA”

Fuerteventura – „Aloe Club Resort”

Hiszpania – Almeria – „Playasol SPA”

Hiszpania – Costa del Sol – „Playacalida”

Hiszpania – Costa del Sol – „Gran Palyabella”

Hiszpania – Costa Brava– „Mercury”

Hiszpania – Majorka – „Pollensa Park”

Turcja Egejska – „Venosa Beach”

Turcja-Riwiera – „Leodikya/ Arycanda”

Włochy - Kalabria – „Porto Ada”

Włochy – Sardynia – „Marmorata Village”

Similar Posts