Podróże Produkty

Wiosenna z dzieckiem jak profesjonalnie być przygotowanym

Wiosenny wyjazd z maluszkiem Nadchodzi czas wiosenno-letnich wyjazdów. A wraz z nim pojawia się pytanie- jak dobrze przygotować się do kilkudniowego pobytu z maluchem z

Wiosenny wyjazd z maluszkiem

Nadchodzi czas wiosenno-letnich wyjazdów. A wraz z nim pojawia się pytanie- jak dobrze przygotować się do kilkudniowego pobytu z maluchem z dala od domu?

Co ze sobą zabrać? Bez czego ani rusz?

Niezbędnik małego podróżnika
Wyjazd z maluchem to nie lada wyzwanie. I nieważne dokąd się wybieracie, ważne, aby być dobrze przygotowanym. Zaplecze jedzeniowo- ubraniowo- kosmetyczne to absolutne minimum. Czy wystarczające? Niekoniecznie. Aby czas spędzony poza domem był pełen relaksu, także dla najmłodszego członka rodziny, nie wolno zapomnieć o ulubionych zabawkach. Niezwykle przydatne są również wszystkie te akcesoria, dzięki którym zapewnimy dziecku pełen komfort wypoczynku i na świeżym powietrzu, a w hotelowym zaciszu.

O czym mowa? O składanym, multifunkcjonalnym, wygodnym i stylowym łóżeczku Cosi Sleep ze sklepu www.babymama.pl.

Do domu i na podróże
Kompletując wyprawkę dla malucha, dbajmy o jakość i funkcjonalność naszych wyborów. Im dużo proste rozwiązania wybieramy, tym lepiej. A składane, multifunkcjonalne łóżeczko Cosi Sleep jest tegoż dobrym przykładem. Świetnie sprawdza się w domu, jest konieczne w ciągu małych oraz dużych podróży- weekendów za miastem, pikników w swym parku czy wakacyjnych wyjazdów. Zapewnia zdrowy, bezpieczny, spokojny sen dziecka w każdych okolicznościach. Multifunkcjonalne łóżeczko Cosi Sleep zostało bowiem tak zaprojektowane, aby zapewnić maluszkowi bycie w prostej i zdrowej pozycji- bez obciążania kręgosłupa i miednicy.

Rozwiązanie na miarę potrzeb
Współcześni młodzi rodzice chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania. Dzięki nim potrafią być wytrwali a w pełni zajmować się rodzicielstwem- nie tylko

w swym zaciszu. Są niezależni, często i chętnie są z pociechą czas poza domem. A multifunkcjonalne akcesoria ( m.in. łóżeczko Cosi Sleep) zdecydowanie im to ułatwiają. Zastosowanie nowych rozwiązań sprawia, że łóżeczko jest prawdziwie funkcjonalne- wygodne w użyciu, przechowywaniu a w transporcie, lekkie, łatwe do mieszkania w czystości, bardzo przytulne, wygodne, zdrowe, zapewniające taki komfort spania jak łóżeczka tradycyjne.

A to już wiesz?  Z Agorą w podróż marzeń

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi-Sleep-2-003-2014-04-29 _ 14_12_23-75

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi-Sleep-1-004-2014-04-29 _ 14_12_21-75

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi-Sleep-4-001-2014-04-29 _ 14_12_26-75

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi-Sleep-3-002-2014-04-29 _ 14_12_25-75

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi Sleep – cena: 540 pln ( dodatkowo można zakupić: podstawkę do składnego łóżeczka Cosi Sleep oraz baldachim)

www.babymama.pl *

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy