Podróże

Wczasy dla maturzystów na Traveliada.pl

W biurach podróży poruszenie, wywołane przez … maturzystów!

Pracownicy biura podróży Traveliada.pl zauważyli nowy trend w turystyce wyjazdowej. Młodzi ludzie, zaraz po maturze wyjeżdżają na zasłużone, po ciężkim wysiłku i nauce, wakacje “pomaturalne”. Warunki idealne dla przyszłych studentów to: tanio i rozrywkowo. Wybierają oni oferty głównie autokarowe, gdyż są one dla nich najbardziej korzystne finansowo. Maturzyści wybierają również oferty samolotem, lecz te najtańsze. Najczęściej wybieranym kierunkiem samolotowym jest Tunezja.

Hotele mogą być skromniejsze, oferujące podstawowe wyposażenie i wyżywienie w postaci dwóch posiłków. Miejscowości turystyczne, które interesują młodych ludzi muszą oferować rozmaite rozrywki, puby, dyskoteki, kluby. Wybierają oni głównie Hiszpanię, Chorwację, Grecję i Bułgarię. Na wakacje wyjeżdżają większymi i mniejszymi grupami, najczęściej jednak 3-4-osobowymi.

Maturzyści chcą w pełni wykorzystać ostatnie beztroskie wakacje, dlatego chętnie planują wypoczynek nawet dwutygodniowy. Maturzystów najbardziej satysfakcjonuje zamknięcie się w kwocie do 1000 zł na osobę, za całe wakacje. Wakacje planują już teraz, jeszcze w trakcie egzaminów maturalnych.
Z: http://www.pressoffice.pl/podroze,t328941371?more=1465248939

Similar Posts