Codzienny Wiadomości Branżowe

Sky Club zdradza przepis na udane Euro 2012

Zbliżające się Euro 2012 podzieliło Polaków na dwie grupy:  tych, dla których 7 czerwca to tylko jeden dzień przed inauguracją Mistrzostw, oraz tych, dla których ten dzień to w pierwszej kolejności początek długiego czerwcowego weekendu, ale także początek paraliżu komunikacyjnego i przyjazdu tłumów turystów do Polski. Propozycję dla anty-fanów piłki nożnej przygotowało biuro podróży Sky Club.
    
Jak najlepiej przetrwać Euro 2012 nie będąc entuzjastą futbolu? Odpowiedź Sky Club brzmi - wyjeżdżając z kraju. Dlatego właśnie na cały okres rozgrywek piłkarskich w ramach Euro 2012 Sky Club wprowadził specjalne zniżki na wyjazdy typu City Break i zwiedzanie Europy autokarem - od 21 do nawet 30% na każdą osobę w rezerwacji. Warto skorzystać z okazji, tym bardziej, że początek mistrzostw to także długi czerwcowy weekend – cztery dni wolnego to doskonała okazja na bliższe zapoznanie się z Europą.

Sprzedaż wycieczek ze zniżką rozpoczęła się 16 maja. Promocja dotyczy wyjazdów odbywających się w czasie trwania piłkarskich rozgrywek, począwszy od długiego czerwcowego weekendu (wyjazd od 7 czerwca włącznie). Dzięki niej, można zaoszczędzić nawet ponad 300 złotych. Co więcej, w cenie wycieczki otrzymamy m.in. Gwarancję Najniższej Ceny oraz Gwarancję Niezmienności Ceny, a także dodatkowe atrakcje turystyczne gratis, na przykład rejs statkiem po Sekwanie w przypadku wycieczek do Paryża.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to bardzo ważne wydarzenie dla Polski, jednak dla wielu osób, zwłaszcza mieszkających w miastach będących gospodarzami EURO, mogą być źródłem utrudnień komunikacyjnych i nie tylko. Jako antidotum proponujemy krótkie wyjazdy typu City Break z wyjątkowo korzystną zniżką, w sam raz na początek udanych wakacji – mówi Agnieszka Dral, Wiceprezes Sky Club Sp. z o.o.

W czasie Euro 2012 Sky Club zachęca nas do wyjazdu m.in. w ramach programów autokarowych:
- „Praga – Wiedeń – Budapeszt” (6 dni, 1 014 zł za os.)
- „Paryż i parki rozrywki” (6 dni, 1 058 zł za os.),
- „Więcej niż Praga” (4 dni 682 zł za os.),
- „Bawaria – Alpy –Austria” (7 dni, 1 366 zł za os.),
- „Europa 6 stolic” (7 dni, 1 769 zł za os.)

oraz samolotowych, m.in.:
- „Rzymskie inspiracje” (4 dni, 2282 zł),
- „Londyn five o’clock” (5 dni, 2 442 zł),
- Petersburg (5 dni, 2 828 zł).

W promocji znalazły się też wycieczki obejmujące wypoczynek w Europie z przejazdem autokarem, czyli „Chorwacja i słoneczna Dalmacja” (12 dni, 1 949 zł) i „Riwiera Francuska – lazurowy sen” (12 dni, 2 099 zł).

Similar Posts