Codzienny Wiadomości Branżowe

Metamorfoza BeeFree

BeeFree do tej pory kojarzące się ze standardową ofertą wczasową przeszło całkowitą zmianę. Zupełnie zmieniony layout katalogu, nowe kierunki i hotele mają przyciągnąć głównie ludzi młodych, aktywnych, lubiących sport i dobrą zabawę. To wszystko w przystępnych cenach i w miejscach w których o nudzie nie ma mowy. Atrakcyjne rabaty do 25% oraz gwarancje gratis mają dodatkowo zachęcić do zakupu oferty.

 W najnowszej zimowej ofercie BeeFree „Heat Wave/Snowball”- Zima/Sylwester 2012/13 mamy do czynienia z całkowicie nową szatą graficzną, dwustronnym układem katalogu ( część wypoczynkowa oraz narciarsko-sylwestrowa), systemem ikon ułatwiającym poruszanie się a także wybór oferty. Dzięki zmianom oferta biura jest dużo lepiej skonstruowana oraz bardziej precyzyjna. Znajduje się w niej mnóstwo praktycznych informacji, począwszy od orientacyjnych cen za dodatkowe świadczenia w hotelu, aż po ilość pieniędzy potrzebnych na zwiedzanie czy imprezy. Z myślą o młodych i aktywnych klientach zastosowano niskie ceny oraz dodatkowy rabat dla grup powyżej dziesięciu osób. Aby umocnić postrzeganie marki BeeFree jako młodzieżowej, przebudowano całkowicie stronę www oraz fanpage na Facebooku, na którym to już na początku października rusza konkurs w którym na zwycięzców czeka nagroda w postaci szalonego i imprezowego Sylwestra w Turcji, czyli FreeBeeba.

 Tegoroczna propozycja katalogowa stanowi kontynuacje znanych już klientom kierunków, takich jak Egipt i Maroko. W tym sezonie została ona jednak szczegółowo zmodyfikowana i wyselekcjonowana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania młodych i aktywnych ludzi. Dodatkowo zaproponowano Wyspy Kanaryjskie- Teneryfę i Fuerteventurę. Po raz pierwszy w ofercie BeeFree pojawią się propozycje wyjazdów sylwestrowych. Wyjątkowa FreeBeeba w Turcji i Tunezji, to trzy dni zakupów, imprezowania na plaży, na dyskotece oraz ciekawych eskapad, np. quadami. Na wielbicieli białego szaleństwa czekają doskonale przygotowane stoki we Włoszech w Val di Sole oraz Val di Fiemme/Fassa. Przy wyborze hoteli kierowano się dobrą infrastrukturą dla narciarzy i snowboardzistów oraz dostępem do rozrywek. Dodatkowym atutem, w istotny sposób wyróżniający ofertę biura na tle innych organizatorów, będzie pracujący w wybranych hotelach w Hurghadzie i Sharm el Sheikh animator-tropiciel atrakcji, którego zadaniem będzie organizowanie czasu wolnego nie tylko w hotelu ale także poza nim.

 Dla swoich klientów BeeFree przygotowało rabaty do 25 procent, gwarancje dodatkowe gratis oraz darmowe vouchery o wartości 100 złotych. Promocja trwa do 31 października 2012.

 BeeFree należy do Grupy Kapitałowej Rainbow Tours S.A.

Similar Posts