Codzienny Wiadomości Branżowe

Konkurs Blog Qtravel.pl: Plan na jesienny citybreak!

Qtravel Blog ogłasza konkurs na najciekawiej zaplanowany, kilkudniowy pobyt w jednej z europejskich metropolii. Zapraszamy wszystkich podróżników do opisania swoich wymarzonych podróży, lub tych, które już udało im się zrealizować. Liczy

Qtravel Blog ogłasza konkurs na najciekawiej zaplanowany, kilkudniowy pobyt w jednej z europejskich metropolii. Zapraszamy wszystkich podróżników do opisania swoich wymarzonych podróży, lub tych, które już udało im się zrealizować. Liczy się pomysłowość i podróżnicza ciekawość świata. Do wygrania elegancka walizka firmy Wittchen – w sam raz na kilkudniowy wypad.

Jesień to doskonały moment, żeby wyskoczyć na kilka dni do jednej z europejskich metropolii. Londyn, Rzym, Mediolan, Berlin, Paryż czy Barcelona kuszą architektonicznymi perełkami, ciekawymi muzeami, czy sklepami, w których upolujemy prawdziwe okazje. Tylko jak to zrobić, żeby podczas kilkudniowego pobytu wycisnąć z miasta wszystko, co się da? Zwiedzić zabytki, skosztować przysmaków lokalnej kuchni i zaliczyć najciekawsze butiki? Trzeba mieć plan! Wszystkich, którzy wiedzą jak optymalnie wykorzystać czas podczas kilkudniowego citybreaka, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Zasady są niezwykle proste. Do 20 października należy nadesłać plan wycieczki do wybranego miasta Europy. Opisy mogą dotyczyć podróży, która już się odbyła, podróży, o której marzycie, lub takiej, która na dniach ma się wydarzyć. Liczy się pomysłowość i podróżnicza ciekawość świata. Plan wycieczki powinien uwzględniać od 3 do 5 dni zwiedzania jednej z metropolii europejskich. Nie ma żadnych ograniczeń, co do formy. Wystarczy sam opis, ale mapy, zdjęcia, plany przystanków metra – jednym słowem wszystko, co przydaje się podróżnikowi zwiedzającemu miasto – mile widziane.

Nagrodą w konkursie jest elegancka i wytrzymała, średnia walizka firmy Wittchen z kolekcji Travelhouse.

Regulamin konkursu dostępny na stronie:  http://blog.qtravel.pl/nowosci-w-qtravel/konkurs-qtravel-blog-plan-na-jesienny-citybreak

A to już wiesz?  Mercure Warszawa Ursus Station – nowy hotel w stolicy inspirowany historią kolei

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy