Codzienny Wiadomości Branżowe

Martyna Wojciechowska w centrach handlowych Carrefour Polska

Teaser

Niezwykła wystawa fotograficzna National Geographic Polska „4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100%”

 

Carrefour Polska - właściciel i zarządca sieci centrów handlowych wraz z miesięcznikiem National Geographic Polska zaprasza do obejrzenia wyjątkowej wystawy fotograficznej, którą będzie można zobaczyć w trzech centrach handlowych: „Gryf” w  Szczecinie, „Glinki” w Bydgoszczy oraz „Galerii Zdrój” w Jastrzębie Zdroju.

 Na wystawę składa się 31 unikalnych zdjęć dokumentujących życie i najsłynniejsze wyprawy Martyny Wojciechowskiej. Fotografie przedstawiają obrazy ze wszystkich kontynentów świata, dodatkowo wzbogacone opisami i krótkimi historiami, dzięki którym widz może w pełni wniknąć w prezentowany świat kultur i tradycji.  Poczuć magię podróży. Poczuć pełnię życia.

Motywem przewodnim wystawy są 4 żywioły: ogień, woda, powietrze i ziemia, które najpełniej odzwierciedlają charakter, zainteresowania oraz potrzeby znanej dziennikarki. 

 „Wierzę, że mamy jedno życie i musimy je przeżyć na 100 procent. Dlatego nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę i nie tylko marzę, ale po prostu mam odwagę konsekwentnie te marzenia realizować” - powiedziała Martyna Wojciechowska.

 Misją Carrefour Polska jest łączenie oferty handlowej z ciekawymi wydarzeniami edukacyjno-społecznymi realizowanymi na terenie posiadanych centrów handlowych.  Wystawa fotograficzna „4 żywioły”, to przede wszystkim zaproszenie do czerpania radości w codziennych sprawach, do życia pełnią i doceniania małych, zwyczajnych rzeczy.

Wystawę będzie można obejrzeć w następujących terminach:

„CH Glinki”  w Bydgoszczy,  w dniach 10-24 sierpnia 2013 r.

„CH Gryf” w Szczecinie, w dniach 25 sierpnia – 06 września 2013 r.

„Galerii Zdrój” w Jastrzębiu-Zdroju, w dniach 22 września – 05 października 2013 r.

Centra handlowe Carrefour Polska

Carrefour Polska – właściciel i zarządcasieci centrów handlowych zlokalizowanych w dużych oraz średnich miastach. Cechą wspólną posiadanych obiektów jest siła marki  Carrefour, która obecna jest  w Polsce od ponad 16 lat. Obecnie Carrefour Polska zarządza ponad  220 000 mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w  kilkudziesięciu obiektach na terenie całego kraju. Carrefour Polska prowadzi również intensywne działania rekomercjalizacyjne posiadanych obiektów w połączeniu z ich częściową lub całkowitą modernizacją.

Grupa Carrefour

Carrefour jest pionierem i liderem wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Od wielu lat Carrefour jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce blisko 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. W portfelu Carrefour znajduje się także sieć galerii handlowych skupionych w dużych i średnich miastach, jest także liderem na rynku przymarketowych stacji paliw. Carrefour Polska aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

Źródło Carrefour Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy