Codzienny Wiadomości Branżowe

Wypraw(k)a na stok, czyli budżet narciarza i snowboardzisty w wersji ekonomicznej

Zwolennicy jazdy na nartach i snowboardzie doczekali się wreszcie prawdziwej zimy. Biorąc pod uwagę pogodę za oknem i rozpoczynające się dwutygodniowe zimowe ferie w szkołach możemy być pewni, że poza stokami oblegane będą również

Zwolennicy jazdy na nartach i snowboardzie doczekali się wreszcie prawdziwej zimy. Biorąc pod uwagę pogodę za oknem i rozpoczynające się dwutygodniowe zimowe ferie w szkołach możemy być pewni, że poza stokami oblegane będą również sklepy sportowe. Jakim budżetem musimy dysponować by móc w pełnym ekwipunku stawić się na stoku? Porównywarka Nokaut.pl przedstawia wyprawkę miłośnika sportów zimowych w wersji ekonomicznej.

Za oknem wreszcie pojawił się długo oczekiwany, biały puch. Miłośnicy zimowych sportów już przygotowują sprzęt na wyjazd, a wszyscy którzy chcą spróbować swoich sił na stoku po raz pierwszy, mają do tego wymarzone warunki pogodowe. Właściwie dobrany sprzęt do jazdy na nartach lub snowboardzie to rzecz, na którą szczególnie powinni zwrócić uwagę.

Sprzęt, w który na pewno warto zainwestować, nawet jeśli jest się początkującym, to w pierwszej kolejności buty i kask - mówi Łukasz Andrzejewski, właściciel sklepu Sport-shop.pl. - Poza oczywistym aspektem higienicznym istotny jest fakt, że obuwie użytkowane przez różne osoby bardzo szybko ulega deformacji - dodaje.

W porównywarce cen Nokaut.pl, która zawiera ponad 21 tys. ofert sprzętu do sportów zimowych, oferty cenowe butów narciarskich wahają się między 259 zł (Fischer Soma Progressor Jr.), a 1889 zł (Head Raptor 130 RS). Kaski narciarskie można nabyć już od 49 zł (Rexmount RM-610) za sztukę.

Decydując się na zakup nart, musimy liczyć się z wydatkiem przynajmniej 170 zł (narty biegowe Rossignol XTR Escape AR). Najniższa kwota za deskę do snowboardu wynosi 105 zł (AXER 126 cm.) Wiązania do nart dostępne są już od 130 zł (NNN Rottefella T-Entry Auto), a do snowboardu od 84 zł (Arrow PH01). Kijki to wydatek co najmniej 37 zł (BIRKI Patriot Carbon), a gogle 40 zł ( YAMA).

A to już wiesz?  Rozpoczął się finałowy etap turnieju ENERGA Basket Cup. 32 drużyny walczą o Mistrzostwo Polski

Poza deską, kijkami, goglami, butami i wiązaniami, wybierając się na stok pamiętajmy o bieliźnie termoaktywnej czy skarpetach narciarskich, to znacznie poprawia komfort jazdy - kontynuuje Andrzejewski. - Niezbędna jest również właściwie dobrana odzież wierzchnia i nieprzemakalne rękawice - kończy.

Na zakup bielizny termoaktywnej będziemy musieli wyłożyć miniumum 49 zł (koszulka termoaktywna męska lub damska AST Brugi), skarpet narciarskich - 25 zł (4F). Rękawice to wydatek co najmniej 20 zł (MM Red) za parę.

Poza wymienionymi elementami zimowej wyprawki, można zaopatrzyć się też w wielorazowy ogrzewacz do ciała czy suszarkę do butów. Te akcesoria to odpowiednio wydatek rzędu 12 zł i 178 zł.

Planujący wyjazd na stok mają teraz najlepszą okazję do zakupu sprzętu - mówi Fabian Adaszewski, PR Manager Grupy Nokaut SA, właściciela internetowej porównywarki cen Nokaut.pl - To bardzo gorący czas dla wszystkich sklepów sportowych. Sklepy zabiegają o klienta, oferując towary w bardzo atrakcyjnych cenach, dużo niższych niż w tradycyjnych sklepach. Dlatego warto dokonać zakupu właśnie przez internet. Sklepy gwarantują bardzo szybką dostawę oraz niezbędne przy zakupie doradztwo - kończy Adaszewski.

Obecnie w internetowej porównywarce cen Nokaut.pl dostępnych jest ponad 21 tys. ofert sprzętu sportowego i ponad 6 tys. ofert odzieży, które z pewnością przydadzą się przy organizowaniu wyjazdu na stok.

Jak wynika z zestawienia porównywarki cen Nokaut.pl, aby w wersji ekonomicznej wyposażyć się we wszystkie niezbędne akcesoria narciarza lub snowboardzisty, musimy dysponować kwotą około 1000 zł. Za tę sumę uda nam się w pełnym ekwipunku stawić na stoku. Górnego limitu cenowego... nie ma. Fakt, że dotąd prawdziwa zima nas omijała, powinien nas tylko zmotywować do jak najlepszego wykorzystania uroków białego puchu. W końcu następna taka szansa pojawi się dopiero za rok.

A to już wiesz?  Emirates: promocyjne ceny na powitanie Warszawy

 

Grupa Nokaut - informacje dodatkowe:


Grupa Nokaut SA to czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek cen.

Grupa Nokaut działa w trzech segmentach e-commerce:

 

•    Porównywarka cen Nokaut.pl – kojarząca potencjalnych nabywców i sprzedawców on-line (a także: hotele.nokaut.pl, finanse.nokaut.pl, loty.nokaut.pl)

•    Zintegrowany pionowo kanał dystrybucji SklepyFirmowe.pl – rozwiązanie do prowadzenia sklepów internetowych, ułatwiające automatyczną integrację oferty produktowej z porównywarką Nokaut.pl

•    Sprzedaż reklamy internetowej (kanał bezpośredni i pośredni)

 

Porównywarka cen Nokaut.pl ma niemal 3 mln realnych użytkowników, 12 mln ofert i współpracuje z blisko 3.700 e-sklepami. Obroty w sklepach internetowych wygenerowane dzięki Nokaut.pl w 2011 roku szacuje się na kwotę około 1 miliarda złotych.

 

W skład Grupy Nokaut wchodzą:

 

  • Nokaut.pl – jedna z dwóch najpopularniejszych w Polsce porównywarek cen

  • Hotele.Nokaut.pl – porównywarka ofert noclegowych

  • Finanse.Nokaut.pl – porównywarka produktów finansowych

  • Loty.Nokaut.pl – porównywarka połączeń lotniczych

  • SklepyFirmowe.pl – rozwiązanie do prowadzenia sklepów internetowych

  • PrettyDeal.pl – porównywarka ofert zakupów grupowych dla kobiet

  • Bazarek.pl – pasaż handlowy odwiedzany przez niemal 500.000 użytkowników miesięcznie

  • TaniePorownanie.pl – porównywarka cen

 

W 2010 roku Grupa Nokaut - jako jedyna firma z Polski - została wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy