Wiadomości Branżowe

Pierwsze urodziny Hotelu Narvil Conference & Spa

/* Style Definitions */
Teaser

Hotel Narvil Conference & Spa stanowi połączenie nowoczesnego centrum konferencyjnego z eleganckim hotelem i ekskluzywnym spa. Wybudowany w Serocku, tuż nad brzegiem Narwi, najczystszej polskiej rzeki, został wkomponowany w piękne otoczenie.

Blisko natury

Hotel Narvil położony jest w Serocku, nad Zalewem Zegrzyńskim. Jego bryła została w naturalny sposób wkomponowana w otaczający go krajobraz. Cień na jednym z patio zapewnia 18 wielkich lip, a na drugim – stuletni dąb. Narvil jest podzielony na dwie strefy – biznesową i służącą do wypoczynku. Dzień spędzony tu tak, jak każdy lubi najbardziej – na kontemplacji przyrody, aktywnym wypoczynku czy zabiegach relaksacyjnych i pielęgnacyjnych – najlepiej zakończyć smakowitą kolacją w ekskluzywnej restauracji Aruana.

Biznesowe spotkania nad Narwią

Hotel zapewnia komfortowe warunki pracy podczas spotkań, konferencji oraz warsztatów biznesowych. Są w nim: 32 różnej wielkości sale konferencyjne, umożliwiające zarówno kameralne spotkania, jak i organizację wielkich konferencji. Największa sala ma 1650 m2. Może pomieścić ponad 1000 osób.

W hotelu wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie: szybkie łącza internetowe, systemy interaktywnych urządzeń pozwalających na przeprowadzanie video-konferencji, projektory multimedialne w jakości HD, jak również wiele udogodnień do przeprowadzania imprez eventowych i wydarzeń artystycznych.

Wykwintne menu restauracji Aruana nagrodzone!

Z wodnym światem związana jest także nazwa restauracji Aruana, pochodząca od słodkowodnej ryby, pływającej w hotelowym akwarium. Menu restauracji a` la carte jest tworzone przez Szefów Kuchni: Adama Kotomskiego i Witka Iwańskiego. Zawiera wyjątkowe potrawy przygotowane na bazie lokalnych składników, uzupełnianych propozycjami sezonowymi. Niektóre z wykorzystywanych ziół i warzyw są hodowane w hotelowym ogrodzie. Specjalnością restauracji Aruana jest nowoczesna kuchnia polska- tradycyjny smak podany w nowej, intrygującej odsłonie. Niedawno restauracja została uhonorowana nagrodą Hermesa 2013 -  za kuchnię hotelową, nowatorską pod względem kompozycji potraw w kartach menu oraz stosowanie innowacyjnych technik kulinarnych z wykorzystaniem produktów regionalnych.

Zanurz się w świecie luksusu... w Niagara Spa

Niagara Spa to podróż do niezwykłych zakątków świata, gdzie króluje spokój i relaks, czerpany z oryginalnych ceremonii wellness i luksusowych zabiegów. Jedenaście gabinetów zabiegowych i rozgrzewająca strefa termalna nawiązują wystrojem do kontynentów  całego świata. Wielką popularnością cieszą się masaże wykonywane przez terapeutów pochodzących z Filipin i Indii.

O wyjątkowości miejsca świadczą zdobyte ostatnio nagrody dla Najlepszego Spa Konferencyjnego oraz Najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce.

www.hotelnarvil.pl

Źródło Hotel Narvil Conference & Spa. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Hurghada - top 10 miejsc dla spragnionych atrakcji

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy