Codzienny Wiadomości Branżowe

Linie Emirates ogłaszają rekrutację personelu pokładowego w Polsce

Dni Otwarte dla kandydatów już 19 stycznia w Warszawie i 25 stycznia w Gdańsku

Warszawa, 15 stycznia 2013 r. – Emirates, jedne z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie, organizują dni otwarte dla kandydatów na członków personelu pokładowego. Spotkania rekrutacyjne odbędą się jeszcze w styczniu w Warszawie i Gdańsku.

Dni Otwarte Emirates – data i miejsce spotkań rekrutacyjnych:

Warszawa: 19 stycznia, godzina 9:00, hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79

Gdańsk: 25 stycznia, godzina 9:00, Hotel Hilton, ul. Targ Rybny 1

Podczas Dni Otwartych dla kandydatów na członków personelu pokładowego Emirates aplikanci mają możliwość poznania charakterystyki pracy dla tych linii i uzyskania informacji na temat życia w wielokulturowej metropolii – Dubaju, oferującej wyjątkowy styl życia i szeroki wachlarz atrakcji i rozrywek, a także słoneczną pogodę przez cały rok. Co więcej, podczas Dni Otwartych zainteresowane osoby będą mogły spotkać członków personelu pokładowego Emirates i osobiście zadać im pytania na temat specyfiki pracy na pokładach samolotów tej linii.

Emirates oferują obecnie loty do 128 miast na świecie. Flota przewoźnika składa się ze 195 nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie szerokokadłubowych samolotów, wyposażonych w udogodnienia zgodne z najnowszymi trendami w branży. Ponadto linie Emirates zamówiły także 204 szerokokadłubowe maszyny warte ponad 74 miliardy dolarów, z dostawą zaplanowaną na kolejne lata.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, tylko w 2013 roku przewoźnik planuje zatrudnić aż 3800 nowych członków personelu pokładowego. Linie oferują szerokie i różnorodne możliwości zatrudnienia, a ich obecny personel pokładowy liczy ponad 16 000 osób wywodzących się z ponad 130 narodowości.

Emirates już wkrótce rozpoczynają bezpośrednie loty do Polski. Począwszy od 6 lutego 2013 roku samoloty przewoźnika kursować będą codziennie na trasie z Dubaju do Warszawy. Połączenie obsługiwane będzie przez komfortowe samoloty Airbus A330-200 oferujące zaawansowany system indywidualnej rozrywki na pokładzie, z dostępem do setek pozycji muzycznych i filmów do wyboru pasażera. Połączenie do Dubaju otworzy przez Polakami nowe możliwości podróżowania po całym świecie, w tym do Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz dalej do 128 innych kierunków z siatki połączeń przewoźnika, przede wszystkim w Azji, Afryce i Australii czy Nowej Zelandii. Emirates będą także pierwszą linią lotniczą, która zaoferuje możliwość podróży w klasie pierwszej (First Class) na lotach do Polski. Obecnie w liniach pracuje ponad 270 członków personelu pokładowego pochodzących z Polski.

Emirates poszukują zaangażowanych pracowników o szerokich horyzontach, cechujących się chęcią pomocy i przyjaznym usposobieniem oraz dbających o najwyższą jakość obsługi. Kandydaci muszą mieć ukończone minimum 21 lat i przynieść na spotkanie rekrutacyjne życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.

Kandydaci mają możliwość wcześniejszej rejestracji online na Dzień Otwarty oraz uzyskania dalszych informacji na temat możliwości rozwoju kariery w linii Emirates na stronie internetowej przewoźnika: www.emirates.com/careers

 

- Koniec -

 

O Emirates Group i Dubaju:

Grupa Emirates Group jest wysoce rentownym przedsięwzięciem zatrudniającym ponad 60,000 osób. Składa się ze spółki dnata świadczącej obsługę naziemną dla lotnisk i podmiotów turystycznych, oraz Emirates, szybko rozwijającej się i wielokrotnie nagradzanej międzynarodowej linii lotniczej.

Światowa siatka połączeń Emirates obejmuje 128 kierunków na 6 kontynentach. Przewoźnik dysponuje nowoczesną flotą 195 szerokokadłubowych samolotów. Na chwilę obecną zamówionych jest ponad 200 nowych samolotów, wartych w sumie ponad 74 miliardy dolarów. W nadchodzących miesiącach i latach przewoźnik planuje uruchomienie wielu kolejnych nowych połączeń.  Dla dalszego rozwoju linii Emirates kluczowe będzie kontynuowanie procesu rekrutacji najlepiej wykwalifikowanych pracowników, którzy dołączą do wielokulturowego zespołu, reprezentującego ponad 120 narodowości.

Dubaj to centrum turystyczne i kosmopolityczne metropolia, znana z wysokich standardów opieki medycznej, edukacji i szerokich możliwości spędzania wolnego czasu. Poza wieloma korzyściami płynącymi z życia w Dubaju, w tym brakiem opodatkowania zarobków, Emirates Group oferuje również możliwości rozwoju zawodowego, pomagając pracownikom zdobywać nowe umiejętności i odnosić sukcesy zawodowe.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy