Hotele

Jesień w górach. Luksus i oryginalność.

Jesień w górach. Luksus i oryginalność. Kiedy część z nas wspomina jeszcze letnie, wakacyjne wyprawy, wiele osób planuje swój urlop właśnie jesienią. Takie rozwiązanie ma

Jesień w górach. Luksus i oryginalność.

Kiedy część z nas wspomina jeszcze letnie, wakacyjne wyprawy, wiele osób planuje swój urlop właśnie jesienią. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, między innymi niższe niż w czasie sezonu ceny. Jednym z rejonów, które cieszą się w tym okresie dużym powodzeniem są polskie góry, a wśród nich komfortowy Resort BUKOVINA.

Jesienią mamy idealny czas na korzystanie z dobrodziejstw aury, wyrwanie się choćby na weekend z pędu życia miejskiego, wyciszenie i oddanie relaksowi. Dni stają się krótsze, a na zewnątrz nadal jest dużo słońca i łagodne temperatury. Letni zgiełk i wakacyjni turyści są już tylko odległym wspomnieniem, miejscowości wypoczynkowe stają się mniej zatłoczone, a ceny znacznie bardziej przystępne, niż podczas „high season”.

Jeśli szukacie ekskluzywnego miejsca, z dala od zgiełku, tej jesieni warto wybrać się w góry i zatrzymać się w hotelu BUKOVINA, położonym na skraju majestatycznego Tatrzańskiego Parku Narodowego. W miejscu często wybieranym przez gwiazdy, jak chociażby Anię Dereszowską, czy Magdalenę Różczkę, stworzono warunki do prawdziwie luksusowego wypoczynku. Czterogwiazdkowy Hotel BUKOVINA to „coś więcej” niż zwykły hotel. Tu króluje przyroda, prostota, nowoczesna góralszczyzna we współczesnym wydaniu oraz dyskretna opieka personelu, które pozwalają zapomnieć o rzeczywistości. Całości dopełniają przepiękne widoki rozległych lasów, które można podziwiać zza szyb zacisznych pokoi albo dających poczucie bliskości z naturą balkonów.

Dwie restauracje z polską i międzynarodową kuchnią, wzbogaconą regionalnymi elementami, bogate menu i selekcja 90 win zaspokajają nawet najbardziej wymagające podniebienia. Co ważne – restauracje szczycą się lokalnymi dostawcami produktów – dostaniemy tu sery, miód, ryby, mięso, grzyby, warzywa i owoce od górali, jakich na próżno szukać w mieście

Położone bezpośrednio obok hotelu Termy BUKOVINA posiadają kryte baseny, które umilają czas i rozgrzewają po długim spacerach. Przyjazna temperatura basenów zewnętrznych skłania gości do pozostawania dłużej na zewnątrz. Spacery po tutejszych szlakach mają zdrowotną moc i pozwalają odetchnąć od codziennych stresów. To też świetna okazja do przebywania na naprawdę świeżym powietrzu, bo leżąca na wysokości 1000 m n.p.m Bukowina Tatrzańska wciąż należy do najzdrowszych obszarów w Polsce. Jesień w Resorcie BUKOVINA to również wspaniały czas na górskie i szosowe wycieczki rowerowe. Entuzjaści aktywnego spędzania czasu są w siódmym niebie ze względu na możliwość przejechania się słynną trasą odbywającego się tu co roku Królewskiego Etapu Tour De Pologne. Jadąc przez niewielkie wioski Podhala można nacieszyć się kolorami jesieni i zetknąć z prawdziwą góralszczyzną – gwarą, zwyczajami, czy pracą w polu.

A to już wiesz?  ibis Styles w Kownie

Spokój, finezja i elitarność – te trzy zasady przyświecały zapewne twórcom tego niezwykłego kompleksu. W komfortowym BUKOVINA Resort każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy lubiący sobie dogodzić docenią relaks w jacuzzi, strefie saun lub imponującym ilością zabiegów Wellness BUKOVINA. Tu można oddać się przyjemnościom bez wyrzutów sumienia.

Hotelbukovina.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy