Hotele Wiadomości Branżowe

Przed nami przedłużony weekend wielkanocny, a potem majówka

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, marzec 2014 r.

Długi weekend z pasją

O doskonałą formę warto zadbać nie tylko tuż przed wyjazdem na wakacje. Początek wiosny zdecydowanie sprzyja pozytywnemu pobudzeniu sił witalnych. Aktywność fizyczna, relaks, wyciszenie – te wszystkie elementy pomagają „naładować akumulatory”. Nawet kilka dni spędzonych poza domem, sprzyja zapomnieniu o codzienności. Przed nami przedłużony weekend wielkanocny, a potem majówka. Macie już plany na ten czas?

Aktualnie coraz wyraźniej daje się zaobserwować trend spędzania świąt czy kilku dni wolnych poza domem. Osoby poświęcające się pracy w ciągu tygodnia, w czasie dni oznaczonych czerwoną kartką w kalendarzu, chcą uwolnić swoje myśli i oddać się pasjom, na które w codziennym biegu trudno znaleźć czas. Wyjazd w góry czy nad morze wiąże się często z długą podróżą i nieznośnym staniem w korkach. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się kompleksy, zlokalizowane w okolicach dużych aglomeracji, które umożliwiają aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Jednym z takich miejsc są Sobienie Królewskie. To kompleks rekreacyjno-pałacowy, który powinien znaleźć się w polu zainteresowania wszystkich tych, którzy mają pasję i cenią sobie najwyższe standardy. Sobienie Królewskie to nie tylko hotel z ciekawą ofertą Wellness & SPA, ale również pole golfowe mistrzowskiej klasy z lądowiskiem, szkoła jazdy konnej, korty tenisowe i wiele innych atrakcji. Malowniczo położony kompleks pałacowy otoczony jest starannie utrzymanym

9-hektarowym parkiem krajobrazowym, który daje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu, jak choćby wycieczki rowerowe, jogging czy Nordic Walking.
Ci, którzy zdecydują się spędzić poza domem święta lub długi weekend – nie będą musieli martwić się
o wypełnienie czasu wolnego licznymi atrakcjami. Wystarczy, że skorzystają
ze specjalnych i urozmaiconych pakietów, np. Królewskiej Wielkanocy czy Majówkowego Zawrotu Głowy.
Kalendarz w tym roku zdecydowanie nam sprzyja. W kwietniu oraz maju czekają nas długie weekendy, które koniecznie należy wykorzystać na rozwój pasji i zainteresowań. Odpoczynek
od trudów codzienności, pełna regeneracja sił po okresie zimowym – tak właśnie powinno wyglądać idealne przygotowanie do lata!

Więcej informacji: http://www.sobieniekrolewskie.pl

Similar Posts