Wiadomości Branżowe

Zaplanuj ślub marzeń z Hotelem BOSS

Teaser

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel BOSS zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Wawer sprawdza jak z łatwością zorganizować ślub marzeń. W najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, na terenie ośrodka po raz pierwszy odbędzie się Dzień Otwarty pod hasłem „Wesele od A do Z”.

Wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą hotel, będą mieli możliwość nie tylko porozmawiania z profesjonalnymi organizatorami ślubów oraz wesel, ale też zapoznania się ze szczegółową ofertą wielu zespołów muzycznych, fotografów, czy też wypożyczalni samochodów ślubnych oraz bryczek. Dodatkowo będzie można uczestniczyć w specjalnych wykładach na temat najnowszych trendów ślubnych, skosztować pysznych tortów, zobaczyć specjalnie przygotowane dekoracje oraz oddać się w ręce profesjonalnych wizażystek, które wykonają próbne makijaże. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.  

- Zdajemy sobie sprawę, że gwarancją wspaniałego wesela jest nie tylko miejsce, w którym się ono odbywa. Równie istotną rolę odgrywają dostawcy pozostałych usług ślubnych. Myśląc o potrzebach przyszłych małżonków chcieliśmy ułatwić im wybór i umożliwić porównanie wielu ofert w jednym miejscu - mówi Bożenna Wygonowska, właścicielka Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS.

Hotel BOSS udostępnia 136 stylowych i przestronnych pokoi. Goście mają możliwość wyboru pomiędzy pokojami jedno-, dwu- oraz trzyosobowymi. Dla osób podróżujących z dziećmi lub mniejszych grup przewidziano apartamenty mieszczące do czterech osób.  Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w telewizor, telefon oraz łazienkę z prysznicem. Dodatkowo umożliwiają bezpłatne połączenie z bezprzewodowym Internetem.

Centrum BOSS to oprócz 275 miejsc noclegowych, rozbudowane zaplecze konferencyjne.

- Od wielu lat na terenie ośrodka organizowane są nie tylko wspaniałe wesela, szkolenia czy konferencje dla firm, ale też różnego rodzaju imprezy rodzinne, koncerty i eventy. 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1135m2 umożliwia dopasowanie naszej oferty zarówno do skromnych wydarzeń w gronie najbliższych, jak i hucznych bali na kilkaset osób – podsumowuje Bożenna Wygonowska.

1 maja na terenie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS odbędzie się specjalny piknik rodzinny z cyklu „Grillowa Majówka” organizowany z myślą o mieszkańcach dzielnicy Wawer.

Więcej informacji o Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS można znaleźć na stronie www.hotelboss.pl

< 238893" >
Źródło Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy