Moda Moda dla panów

New Californians stanowi wyraz młodej i dobrej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych

MĘSKA KOLEKCJA LEVI’S® NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60.

Tego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący estetyką do mody panującej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford oraz modele takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka bawi się fakturami i motywami graficznych wzorów. Levi’s® interpretując na nowo swobodny kalifornijski styl w swojej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z nadrukami i kolorami. Jest to nawiązanie do optymistycznego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe projekty w designie i architekturze.

Ostatniego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje ciepły i ciekawy kalifornijski styl nawiązujący stylistyką do mody istniejącej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford i przykłady takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka bawi się fakturami i celami graficznych wzorów. Levi’s® interpretując na nowo swobodny kalifornijski system w domowej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z nadrukami i kolorami. Istnieje wówczas odniesienie do optymistycznego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe programy w designie i budowie.

Inspirowane kalifornijskim krajobrazem koszule Madras, uczynione z prostego materiału, kolorystycznie nawiązują do barw będącego nad basenem słońca, z małego różu poprzez czerwień i turkus, aż do całkowitych odcieni niebieskiego.

Powrót lekkiego sztruksu Bedford jest próbą przywrócenia w innej kalifornijskiej palecie barw buntowniczego stylu, z jakim stosowany jest ostatni artykuł. Sztruks Bedford, doświadczyły i przez to wierny swemu dziedzictwu odzieży roboczej, łączy w sobie jednocześnie lekkość i luz charakteryzujący epokę lat 60. Sztruksy Bedford są w kolekcji ponadczasową klasyką w lekkim nowoczesnym wydaniu. Sztruksowe spodnie na wiosnę/lato 2014 inspirowane krajobrazem legendarnego Palm Springs proste są w trzech naturalnych kolorach: błękitno-niebieskim, odcieniu czerwonej gliny oraz piaskowego beżu.

stany-levis-4-006-2014-04-24 _ 15_24_41-75

stany-levis-8-005-2014-04-24 _ 15_24_44-75

stany-levis-9-004-2014-04-24 _ 15_24_45-75

stany-levis-1-003-2014-04-24 _ 15_24_47-75

stany-levis-5-002-2014-04-24 _ 15_24_48-75

stany-levis-2-001-2014-04-24 _ 15_24_51-75

Kolekcja Levi’s® na wiosnę/lato 2014 to połączenie tej miejskości z refleksyjnymi wpływami krajobrazu zalanej słońcem kalifornijskiej pustyni. Prowadzi ona inne oblicze amerykańskiej klasyki ubioru wzbogaconej elementami ulicznego sposobu jak np. abstrakcyjne wzory moro ważne w rodzaju kurtki Field Coat, szortach oraz bluzce zapinanej na guziki. Męska kolekcja Levi’s® New Californians stanowi wyraz młodej i dobrej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest aktualnie tania w salonach Levi’s®.

Na materiał marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i bliskiego amerykańskiego stylu. Od etapu ich wymyślenia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi i zarazem najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej zwiększa swojego niepohamowanego nowoczesnego i oryginalnego ducha, który jest unikalny w sfery odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i urządzeń, prosty w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na pełnym święcie pokazać ich własny styl. Aby zarobić wiele danej na materiał marki Levi’s® jej towarów oraz salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na materiał Levi Strauss & Co. zlokalizujesz na ścianie www.levistrauss.com

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest już dostępna w salonach Levi’s®.

Na temat marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy