Wypoczynek

Co zabrać w podróż z dzieckiem?

Co zabrać w podróż z dzieckiem? Rodzinne wypady za miasto to świetna inwestycja zarówno we wzajemne relacje, jak i rozwój społeczno – intelektualno – motoryczny

Co zabrać w podróż z dzieckiem?

Rodzinne wypady za miasto to świetna inwestycja zarówno we wzajemne relacje, jak i rozwój społeczno – intelektualno – motoryczny pociechy. I nieważne jest to dokąd się wybieracie, ważne, by do wyprawy z pociechą dobrze się przygotować. Co to oznacza w praktyce?

Na podróże małe i duże

Każde wyjście z dzieckiem wymaga odpowiedniego przygotowania się. Młody rodzic musi być bowiem gotowy na wszystko. Co może nam się przydać? Ubranko do przebrania, coś do picia i jedzenia, kilka pieluszek na zmianę, przenośna mata do przewijania bobasa, chusteczki nawilżające- to absolutna podstawa. Jeśli planujecie dalszą wyprawę, warto też mieć pod ręką coś, co rozbawi znudzonego wojażami szkraba. Miła w dotyku, bezpieczna przytulanka może zdziałać cuda. Warto sięgać zwłaszcza po te, które są wykonane z dobrej jakości materiałów zapewniających świetną zabawę i komfortowe, bezpieczne użytkowanie. To ważne zwłaszcza w przypadku tych całkiem małych niemowląt, które z zamiłowaniem świat smakują, wkładając do buzi wszystko to, co mają w zasięgu swojej małej rączki. Dlatego zanim podarujecie dziecku zabawkę, zwracajcie uwagę na to, czy posiada ona drobne elementy, które mogą zostać oderwane i połknięte.

W czasie podróżowania idealnie sprawdzają się też produkty wielofunkcyjne. I nie tylko o ekonomię miejsca tutaj chodzi. A zabawki, które są nie tylko maskotkami, ale i praktycznymi, bardzo przydatnymi w czasie podróżowania i wygodnymi w użyciu pokrowcami na butelkę (takim jak np. pokrowiec na butelkę Minio ze sklepu www.babymama.pl) są tego najlepszym przykładem.

Rozwiązanie na miarę potrzeb

Ilość rzeczy, które trzeba mieć ze sobą, podróżując razem z pociechą, może zatrwożyć. Nic dziwnego, że młodzi rodzice tak chętnie sięgają po wielofunkcyjne rozwiązania. Minio Pokrowiec na butelkę jest tego doskonałym przykładem. Nie dość, że jest niezwykle kolorową, bardzo przyjazną, miękką w dotyku, wykonaną z najlepszej jakości materiałów przytulanką, to dodatkowo dba o jakość posiłków przygotowanych dla dziecka. Dokładnie okala butelkę, troszcząc się o właściwą temperaturę posiłku. Ale i to nie wszystko! Minio zachęca malca do podejmowania samodzielnych prób picia z butelki. Dodatkowo rozwija zmysł dotyku, stymuluje rozwój wzroku, kształtuje wyobraźnię pociechy. Jest niezastąpiona w czasie małych i dużych podróży- tych bardzo dalekich i tych całkiem bliskich.

A to już wiesz?  Kradzieże na stokach to nie fikcja. Jak ich uniknąć?

Minio_zestaw

Minio_krowka

Minio_pszczolka

Minio_pszczolka_wizerunek

Minio_rybka

Minio_smok

Minio_smok_wizerunek
Pokrowiec na butelkę Minio- cena: 59,00 pln www.babymama.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy