Aktualności Outdoor Sport

Chcesz pojechać do Rio de Janeiro i wziąć udział w ekstremalnych projektach?

Wyzwanie #unlockbrazil

Chcesz pojechać do Rio de Janeiro i wziąć udział w ekstremalnych outdoorowych projektach z najlepszymi sportowcami na świecie? Podejmij wyzwanie adidas!

Już od połowy kwietnia będziesz mógł wziąć udział w niezwykłym konkursie i wygrać tygodniową podróż do Brazylii. Wyprawa zapewni Ci moc ekstremalnych atrakcji. Na zwycięzców czekają: sesja boulderowa w Itatiaia, slackline na plaży Ipanema, loty na paralotni, a także spływ kajakowy w rwącym nurcie.

Dodatkową, jeżeli nie największą atrakcją będzie spotkanie ze światowej klasy sportowcami: Lukasem Irmlerem – wielokrotnym medalistą zawodów międzynarodowych trickline’owych i najlepszymi wspinaczami, Benem Rueckem oraz Kevinem Jorgesonem. W czasie wolnym, w ramach odpoczynku zwycięzcy będą mieli okazję zwiedzić Rio de Janeiro.

Brzmi świetnie? Dowiedz się zatem na czym polega wyzwanie. „#unlockbrazil” to zabawa łącząca zadania online ze sprawnościami w świecie rzeczywistym. Za aktywność przyznawane są punkty. Aby „odblokować” brazylijskie tereny outdoorowe użytkownicy będą musieli wykonać zadania:

Stworzyć lokalizacje wspinaczkowe i slacklinowe na Foursquare i innych mediach społecznościowych;
Rozeznać się w zaproponowanych przez innych użytkowników miejscach wspinaczkowych (np. na Foursquare)
Przesłać i podzielić się zdjęciami w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook);
Odpowiedzieć na kilka pytania dotyczących Brazylii oraz sportów outdoorowych;
Zaprosić swoich przyjaciół do wyzwania;
Znaleźć ukryte linki (np. na kanale You Tube adidas Outdoor i internetowych stronach sportowców).

adidas-unlockbrazil-326252-001-2014-04-14 _ 17_23_49-75

adidas-unlockbrazil-326253-002-2014-04-14 _ 17_23_46-75

adidas-unlockbrazil-326254-003-2014-04-14 _ 17_23_45-75

Na początku września grupa zwycięzców podejmie ekstremalne wyzwanie. Pamiętaj, że możesz wejść w jej skład! Przeżyj niesamowite przygody z Lukasem, Benem i Kevinem. Realizuj swoje marzenia razem z adidas!

Wyzwanie #unlockbrazil

Chcesz pojechać do Rio de Janeiro i uzyskać udział w skrajnych outdoorowych projektach z najczystszymi sportowcami na świecie? Podejmij wyzwanie adidas!

Już z połowy kwietnia będziesz mógł zyskać udział w niezwykłym konkursie i wygrać tygodniową wycieczkę do Brazylii. Wyprawa zapewni Ci wiele ekstremalnych atrakcji. Na laureatów czekają: sesja boulderowa w Itatiaia, slackline na plaży Ipanema, loty na paralotni, a też spływ kajakowy w rwącym nurcie.

Dodatkową, że nie największą frajdą będzie spotkanie ze światowej klasy sportowcami: Lukasem Irmlerem – wielokrotnym medalistą zawodów międzynarodowych trickline’owych i najatrakcyjniejszymi wspinaczami, Benem Rueckem oraz Kevinem Jorgesonem. W terminie wolnym, w ramach odpoczynku zwycięzcy będą stanowili okazję zwiedzić Rio de Janeiro.

Brzmi świetnie? Dowiedz się to na czym polega wyzwanie. „#unlockbrazil” to przyjemność łącząca zadania online ze formami w świecie rzeczywistym. Za praca dostarczane są punkty. Aby „odblokować” brazylijskie tereny outdoorowe klienci będą wymagali wykonać zadania:

Stworzyć lokalizacje wspinaczkowe i slacklinowe na Foursquare i indywidualnych mediach społecznościowych;
Rozeznać się w zaproponowanych przez nowych użytkowników miejscach wspinaczkowych (np. na Foursquare)
Dać i podzielić się zdjęciami w środowiskach społecznościowych (Instagram, Facebook);
Zdać na parę pytania dotyczących Brazylii oraz sportów outdoorowych;
Zaprosić swoich partnerów do wyzwania;
Znaleźć ukryte linki (np. na kanale You Tube adidas Outdoor i internetowych stronach sportowców).

Na starcie września grupa zwycięzców podejmie ekstremalne wyzwanie. Pamiętaj, że możesz zdobyć w jej skład! Przeżyj wspaniałe sprawy z Lukasem, Benem i Kevinem. Wykonuj własne marzenia łącznie z adidas!

Konkurs trwa od 16 kwietnia do 16 czerwca 2014. Nagroda liczy na pięciu uczestników z wszystkiego świata. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy otrzymają najlepsze wyniki. Gdyby posiadasz 18 lat zarejestruj się na: adidas.com/unlockbrazil. adidas pokryje wszelkie koszty powiązane z przelotami, zakwaterowaniem, dodatkowym transportem oraz wyżywieniem.

Konkurs trwa od 16 kwietnia do 16 czerwca 2014. Nagroda czeka na pięciu uczestników z całego świata. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy zdobędą najlepsze wyniki. Jeśli masz 18 lat zarejestruj się na: adidas.com/unlockbrazil. adidas pokryje wszystkie koszty związane z przelotami, zakwaterowaniem, dodatkowym transportem oraz wyżywieniem.

Dowiedz się więcej na: www.adidas.com/unlockbrazil​

Znajdź nas:

facebook.com/adidasoutdoor​

Instagram.com/adidasoutdoor​

YouTube.com/adidasoutdoortv

Similar Posts