Wiadomości Branżowe

Best Western Rewards w wakacje nagradza podwójnie

Wakacje są okresem, w którym wszyscy chętnie i często podróżujemy. Dlatego specjalnie z myślą o członkach programu Best Western Rewards, największa na świecie rodzina hotelowa przygotowała promocję, która podwaja punkty zdobywane za noclegi w wybranych hotelach sieci na terenie Europy Centralnej. Przed wyjazdem w podróż warto również zainstalować na smartfonie aplikację Best

Wakacje są okresem, w którym wszyscy chętnie i często podróżujemy. Dlatego specjalnie z myślą o członkach programu Best Western Rewards, największa na świecie rodzina hotelowa przygotowała promocję, która podwaja punkty zdobywane za noclegi w wybranych hotelach sieci na terenie Europy Centralnej. Przed wyjazdem w podróż warto również zainstalować na smartfonie aplikację Best Western to Go, dzięki której można szybko i łatwo znaleźć oraz zarezerwować obiekt z najlepszą ofertą.

Wakacyjna promocja programu Best Western Rewards wystartowała już w maju, a podwójne punkty można zbierać aż do końca sierpnia. W promocji biorą udział wybrane hotele na terenie Austrii, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Finlandii, Kosowa, Litwy, Łotwy, Macedonii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Węgier oraz oczywiście Polski. Pełną listę hoteli wraz z terminami, kiedy biorą one udział w promocji można znaleźć na stronie internetowej: http://www.bestwestern.pl/promocje-i-oferty/country-specials

- Dzięki członkostwie w programie lojalnościowym Best Western Rewards nasi gości mają szansę w pełni docenić zalety przynależności do największej na świecie rodziny hotelowej. Wystarczy ta jedna karta, aby poczuć się jak w domu w hotelach w Warszawie, Wiedniu, Pradze czy Zagrzebiu – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. - Takie promocje są na to najlepszym dowodem. Uczestniczą w niej zarówno państwa, do których Polacy chętnie podróżują na wakacje, jak Chorwacja czy Czarnogóra, ale również takie, przez które trzeba w drodze na urlop przejechać. Dzięki Best Western Rewards cały pobyt wakacyjny będzie udany – dodaje Gheorghe Marian Cristescu.

Best Western Rewards to jeden z pierwszych programów lojalnościowym w branży hotelarskiej. Aktualnie liczy ponad 21 milionów aktywnych członków z całego świata. Do programu najłatwiej zapisać się przez stronę www.bestwestern.pl. Punkty przyznawane są nie tylko za rezerwacje dokonane przez strony sieci Best Western, ale również poszczególnych obiektów oraz bezpośrednio w hotelach.

A to już wiesz?  KAYAK debiutuje w Polsce

Zarezerwuj pokój już w podróży

Best Western jest siecią, która szczególnie dba o wygodę swoich gości. Dlatego wprowadziła szereg usług, które pomagają w szybkim i wygodnym zarezerwowaniu pokoju. Najnowszą jest aplikacja Best Western to Go, która jest dostępna na urządzenia mobilne w systemie iOS, Android oraz Windows. Aplikacja ma też osobną wersję dopasowaną do możliwości iPadów.

Dzięki niej można znaleźć hotel w najdogodniejszej lokalizacji, wybrać najlepszą ofertę z ponad 4000 obiektów Best Western na całym świecie i dokonać rezerwacji – wszystko w zaledwie kilka minut. Best Western to Go oferuje również szereg usług dodatkowych: można dzięki niej znaleźć interesujące nas zabytki, atrakcje turystyczne czy restaurację, sprawdzić stan konta w programie Best Western Rewards, zarządzać rezerwacjami, a także ustalać trasę podróży, którą łatwo można potem mailem wysłać innym uczestnikom wyjazdu. Aplikacja jest również zintegrowana z systemem TripAdvisor udostępniającym opinie na temat hoteli.

- Best Western jest firmą, która przykłada szczególną wagę do rozwoju w Internecie. Doceniają to również eksperci, którzy przyznali nam w 2013 r. nagrodę Eye for Travel w kategorii najlepsza strona na urządzenia mobilne w całej branży hotelarskiej - mówi Gheorghe Marian Cristescu. – Widzimy jak szybko rozwija się trend rezerwacji przez urządzenia mobilne. Również Polacy coraz częściej w ten sposób dokonują wyboru hotelu i to już w trakcie podróży. Dlatego rozwój naszych aplikacji jest tak ważny – podkreśla Dyrektor Best Western na Polskę.

Informacje na temat aplikacji wraz z linkami do pobrania można znaleźć na stronie: http://www.bestwestern.com/travel-planning/mobile-apps/.

O sieci Best Western
Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. BW Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

A to już wiesz?  Emirates, jako pierwszy przewoźnik na świecie, uruchamia regularne połączenie A380 do Perth

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Best Western Hotels Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy