Co roku zadajemy sobie pytanie, gdzie pojechać z dziećmi, aby dobrze wykorzystać urlop i aby wszyscy byli zadowoleni? Ciekawe oferty można znaleźć w hotelach spa, które latem proponują ciekawe animacje uwzględniające również najmłodszych gości.
Tego lata Hotele SPA Dr Ireny Eris przygotowały specjalną propozycję, która usatysfakcjonuje zarówno rodziców, jak i dzieci. Po hasłem „Rodzinny wypoczynek” kryje się bogaty siedmiodniowy program zajęć, animacji i zabaw, które nie pozwolą nudzić się żadnemu dziecku. Dzieci mają szanse uczestniczyć w „Akademii jak u Pana Kleksa” – letniej przygodzie, która bawiąc uczy i daje dzieciom poczucie spełnienia, a także zapewnia bezpieczną zabawę.
Hotele SPA Dr Ireny Eris przygotowały ofertę nie tylko dla dzieci. Dorośli będą mogli skorzystać z zajęć przygotowanych przez profesjonalnych instruktorów, którzy oferują ruch na świeżym powietrzu (np. nordic walking, tenis, joga, rowery) lub ćwiczenia w studio cardio i siłowni wykonywane przy wsparciu trenera personalnego, a także sesje ćwiczeniowe w sali fitness.
Wspólne spędzanie czasu jest okazją do wzmacniania relacji rodzic-dziecko. Hotele SPA Dr Irena Eris pomagają w tym, organizując zajęcia, do uczestnictwa w których zachęcają całe rodziny – rodzice wraz z dziećmi mogą się np. nauczyć przygotowywać najlepszą w świecie pizzę w ramach Akademii Gotowania.
Z: http://www.pressoffice.pl/podroze,t328941371?more=726554685
